Los bericht bekijken
Oud 23 januari 2011, 10:51   #162
Distel
Secretaris-Generaal VN
 
Distel's schermafbeelding
 
Geregistreerd: 18 juni 2003
Locatie: Meuhië
Berichten: 29.738
Standaard

Citaat:
Oorspronkelijk geplaatst door system Bekijk bericht
Ja, maar de mensen hebben gestemd opdat er oplossingen zouden komen. En ... die zien we na 7 maanden nog steeds niet.
Neen, de mensen hebben gestemd opdat er een GOEDE oplossing zou komen. En wanneer beide landshelften daar compleet anders over denken, dan zal die er binnen 7 eeuwen zelfs nog niet zijn.

Citaat:
En dus, de mensen hebben niet gestemd voor 'non-oplossingen'. En daarom deze betoging. Hier zeggen de mensen aan de poltici: doe eindelijk eens waarvoor ge gekozen werd. Dat is misschien zelfs een rechtstreekse uiting van democratie als ge het me vraagt.
Maar die politici zijn toch al heel de tijd bezig met hetgeen waarvoor ze gekozen zijn!
__________________
* Erfopvolging: een ander woord voor discriminatie op basis van afkomst
* Solidariteit is een gevoel van samenhorigheid en kan niet opgelegd worden. De N-Z transfers zijn dus per definitie geen solidariteit, want niet vrijwillig
* Democratie = demos + kratein (het volk heerst). Een land waar het laatste woord bij politici en niet bij de bevolking ligt, is dus per definitie geen democratie
* Er bestaat evenveel bewijs voor het bestaan van god als voor het bestaan van gele ruimtekaboutertjes
Distel is offline   Met citaat antwoorden