Citaat:
Oorspronkelijk geplaatst door Socialisme=diefstal
Er is niets zo natuurlijk als het uitbreiden van een hoofdstad.
Het bijeenvoegen van bepaalde gemeentes zoals Zaventem zou van Brussel een mooi homogeen geheel kunnen maken. De meeste mensen die er wonen zijn al Franstalig, waarom een natuurlijke evolutie tegenhouden?
Je kan die mensen zoveel demoniseren als je wil, zolang er vrij verkeer van personen en goederen is zal Vlaanderen Franstaligeen aantrekken. Als je dat wil tegenhouden zal je je onafhankelijk Vlaanderen mogen ommuren. Dan wordt het de meest cultureel homogenen gaza-strook van West - Europa.
Proficiat alvast.
|
BHG kan nooit een homogeen geheel worden, want het heeft geen bestaanrechten of reden.
Men eist zelfs een extra inkomen van 500 miljoen Euro per jaar van de rest van het land, zonder dat het 1 Franstalige een cent mag kosten.
Wel als een gewest niet in staat is zelfbedruipend te zijn en enkel schulden opbouwt, dan moet het naar de rechtbank zijn boeken gaan neerleggen en zich onder curatele laten plaatsen.
Zodat de curator opzoek kan naar een overnemer die voldoende geld heeft en een goed economisch plan kan voorleggen om het gewest terug zelfbedruipend te maken.