Citaat:
Oorspronkelijk geplaatst door bruut geweld
zo hoort het ook !
van janssens kunt ge veel zeggen, maar het IS een goede burgemeester en hij GAAT NIEMAND UIT DE WEG.
Van mij mag het blok gerust regeren in Antwerpen als ze de volstrekte meerderheid hebben in antwerpen en dewinter verkozen rechtstreekS
In een stad waar 20 % van vreemde origine is, allemaal grotendeels dan nog bestaande uit 10-30 jarigen...
veel plezier ! overtuig die maar eens om kalm te blijven jegens de Vlamingen, overheid, politie etc als die bestaat uit een racistische kliek.
|
ik denk ook wel dat jannsens het goed doet.
ik ga er van uit dat antwerpenaren dewinter niet zullen verkiezen. hij heeft veel aanhangers, maar ook heel veel tegenstanders. en zoals hij zegt, kijk maar naar buitenlandse voorbeelden. bv in frankrijk waar men moest kiezen tussen chirac en le pen. kiezen tussen supermenteur en een racist, dat is voor linksen kiezen tussen cholera en de pest. toch hebben ze tegen extreem rechts gekozen.
nu is de vraag hoe rechtsen die normaal niet blok kiezen, gaan kiezen tussen dewinter en janssens. links of extreem rechts?