Citaat:
Oorspronkelijk geplaatst door COCHINILLO
ik heb het uitgeprobeerd hoor. Waarom doe jij het niet? het is de tweede link die je vindt als je doorlinkt naar de eerste link van de vierde link die je vindt in het derde gedeelte van de post van Circe. Vind je het niet? dan moet je nog eens van in het begin proberen. Gaat het lukken denk je?
kijk, dan vind je dit:
http://www.standaard.be/Artikel/Deta...MF10092007_039
en Circe had de tweede paragraaf er reeds bijgequote, maar die kan je nu niet meer lezen, dus zul je moeten betalen.
ga terug naar de post van Circe en kijk naar de tweede paragraaf, dan kan je terug naar de eerste link van de vierde post in de derde lijn van het kwartaal na de derde afslag en kijk, je vindt
http://www.standaard.be/Artikel/Deta...MF10092007_039
|
Neen, in circe's eigen citaat staat
http://www.standaard.be/Artikel/Deta...MF10092007_039
Maar ik begrijp al wat er gebeurd is.
Circe heeft haar post niet gequote maar ge-copy-paste en dan quote tags rond gezet. Net zoals jij doet soms doet om te citeren.
Weet je nu al weer waarom jij tegen mij begon over de westhoek?
http://forum.politics.be/showpost.ph...&postcount=155