Los bericht bekijken
Oud 10 februari 2011, 18:12   #101
Wisord
Banneling
 
 
Geregistreerd: 5 januari 2010
Locatie: Lommel
Berichten: 10.022
Standaard

Citaat:
Oorspronkelijk geplaatst door Wisord Bekijk bericht
De wortel van het probleem binnen het vlaamse onderwijs zijn niet de allochtonen... Kinderen in vlaanderen worden alsmaar depressiever en meer schoolziek (was deze week nog op het journaal!), het onderwijs systeem in België lijkt ook nergens op, het probleem ligt bij de overheid en niet bij de studenten. Om een voorbeeld te nemen hoe het beter kan verwijs ik u naar de scandinavische landen. Kleinere klassen, meer aandacht voor probleemkinderen enz... klassen met 25 studenten en meer bestaan daar niet meestal zijn het er 10 tot zelfs nog minder. Het niveau ligt aanvankelijk misschien wat lager dan België, maar het onderwijssysteem in deze landen gunt een kind om langer kind te zijn..., de gevolgen zijn dan weer meer afgestudeerde en meer gelukkige mensen die onze samenleving ten goede komen.
Citaat:
Oorspronkelijk geplaatst door COCHINILLO Bekijk bericht
als driekwart van de klas geeneens begrijpt wat de juf bedoelt als ze zegt: "neem uw boekjes uit de bank" dan is dat volgens jou geen probleem. Neenee het probleem ligt ... heu? waar?
Dat witte kinderen in een klas met 3/4 nederlandsonkundigen schoolmoe worden van heelder dagen met hun vingerkes te draaien tot de rest van de klas heeft begrepen wat het woord "boekje" betekent, dat ontgaat je waarschijnlijk ook?

Ze moeten de allochtoonse nederlandsonkundige kinderen

a) VERPLICHTEN om naar de kleuterklas te gaan
b) Thuis verplichten dat MINSTENS één ouder met de kinderen in het Nederlands communiceert.

Het blijft zo gewoon dweilen met de kraan open. Ik begrijp niet dat er daar al lang geen campagnes over gemaakt werden... maar ja dat begrijpen die halve analfabete importpartners toch niet zeker?

Goe bezig manne!

Kan je eens inhoudelijk op mijn post reageren zwijntje ? Ik zie niet echt een verband naar mijn post..,? Je begint weer te lallen over allochtonen terwijl ik nu net wijs naar de wortel van het probleem binnen het onderwijs.
Wat is bvb de oorzaak van he steeds hoger aantal depressieve en schoolzieke kinderen?(onlangs in het journaal)
Wisord is offline   Met citaat antwoorden