Los bericht bekijken
Oud 16 februari 2011, 21:53   #5
fonne
Secretaris-Generaal VN
 
fonne's schermafbeelding
 
Geregistreerd: 31 mei 2009
Locatie: Antwaarpe
Berichten: 30.400
Standaard

Citaat:
Oorspronkelijk geplaatst door poekieJ Bekijk bericht
Allee, voor de eerste keer in twee weken is er eens iets politiek nieuwswaardig, en dan verschijnt daar geen enkel topic over. Hoe kan dat nu?


Reynders wordt verweten "niets te doen" en zelfs volgens Gennez "hebben we nog nooit zo stil gestaan als deze voorbije twee weken". Ik zie ook niet in wat Didier de komende twee weken nu ineens wel kan verwezenlijken, en de politiekers ook niet.

Wat denk je dat er nog gaat gebeuren en, belangrijker, wat op 1 maart, als de twee weken om zijn? Eindelijk verkiezingen of verzint men weer iets anders?
Als Gennez dat zegt duidt dat erop dat alles de goede richting uitgaat.
Trouwens, volgens een peiling van GVA vindt 84% van de lezers dat de SP.A geen deel moet uitmaken van de volgende regering!
Na 1 Maart komt er een nieuw olijk duo, Milquet-Vanackere of zoiets, dat de opdracht krijgt Brussel-BHV te deblokkeren.
fonne is offline