Los bericht bekijken
Oud 20 februari 2011, 09:23   #1
Max van Dietschland
Perm. Vertegenwoordiger VN
 
Max van Dietschland's schermafbeelding
 
Geregistreerd: 26 juni 2005
Locatie: Vlaanderen
Berichten: 13.313
Standaard Politieke toestand in Gent

Deze week moest Gent zich weer laten opmerken met hun pro Belgicistisch feestje. De enige plaats in België waar tienduizend mensen aanwezig waren op het Belgicistisch SP.a feestje georganiseerd door hun burgemeester.

De politieke toestand in Gent is mij al veel langer een doorn in het oog. Zelfs toen het kartel CD&V-NVA op haar hoogtepunt stond bleef een verderfelijke paarse coalitie daar de meerderheid houden.

Ik vraag mij af wat de reden is waarom Gent zo heel anders stemt dan de rest van Vlaanderen en waarom het daar zo extreem progressief en anti Vlaams moet ?

Vreemd is ook dat in Gent er ook een belangrijke thuisbasis is van nationalistische studentenverenigingen als KVHV en NSV. Helaas wonen die studenten daar niet. Het lijkt er mij op dat alle verraders en perfide figuren a la Guy Verhofstadt en Freya van den Bossche samentroepen daar in Gent.

De NVA heeft daar nog veel werk...
__________________
AVV - VVK

https://x.com/dietschland
Max van Dietschland is offline   Met citaat antwoorden