Los bericht bekijken
Oud 6 maart 2011, 14:03   #672
Dionysus
Staatssecretaris
 
Geregistreerd: 8 augustus 2010
Berichten: 2.863
Standaard

Citaat:
Oorspronkelijk geplaatst door Paulus Bekijk bericht
Ok dan. Bedankt daarvoor.



Uiteraard. We hebben immers het beste voor met onze kinderen toch? Maar,...

... en dat zeg ik er eerlijkheidshalve bij ...

Zolang de academische wereld geen consensus heeft bereikt dat de geaardheid van de ouders geen negatieve invloed heeft op de kwaliteit van opvoeding,... is het niet verstandig om risico's te nemen met kinderen.

Paulus.
Waarom zit ik nu dan in een discussie met u?

Op vlakken van sociale studies is er zelden een unanieme consensus (niet dat het unaniem moet zijn om van wetenschappelijke consensus te spreken). Maar bijna iedere studie over opvoeding en/of homo-ouderschap die ik kan vinden heeft als besluit dat:

a. De betrokkenheid van de ouder(s) bij de opvoeding bepalend is.
b. De vorm van het gezin (hetero-homo-alleenstaand) niet beslissend is voor een al dan niet goede opvoeding van het kind.
c. Onderzoeken die wel verschillen aantonen, er geen negatieve gevolgen aan verbinden. De verschillen komen neer op een grotere tolerantie en een meer open seksualiteitsbeleving.

Maar als ik je goed begrijp mogen homo's dus wel kinderen adopteren. Waar stuur je dan op aan? een betere controle van de koppels?
__________________
I have promises to keep, and miles to go before I sleep.

Laatst gewijzigd door Dionysus : 6 maart 2011 om 14:04.
Dionysus is offline   Met citaat antwoorden