Discussie: Tijd voor plan C!
Los bericht bekijken
Oud 12 maart 2011, 00:08   #567
Jakko
Minister-President
 
Geregistreerd: 6 juni 2004
Berichten: 5.421
Standaard

Citaat:
Oorspronkelijk geplaatst door drosophila Bekijk bericht
Bartje kan het niet. "Zelfs de meest onpartijdige waarnemer moet immers zo stilaan tot de vaststelling komen dat de N-VA niet in een regering wil treden, of daar bij gebrek aan voldoende kaderpersoneel – essentieel om de kabinetten te bevolken – niet kan intreden". Dus is het tijd voor plan C:
http://www.dewereldmorgen.be/artikel...op-naar-plan-c
Citaat:
wordt het tijd om Plan C uit de kast te halen, vooraleer nog gekkere constructies opduiken (zoals het Plan F, van France, dat door rattachist Jules Gheude opnieuw wordt gepropageerd).
Guido, er bestond toch al een plan C, te zot voor woorden, of bent u dat al vergeten? Of is dit de aangepaste versie van de denkbeeldige nota Di Rupo?


Het plan C komt van Daniël Ducarme (ook al voormalig minister-president van Brussel) en zijn denkgroep “Energie Réformatrice” ("de wil of de energie om verandering aan te durven"). Voor Ducarme stelden juristen en professoren een soort grondwet op (132 art.) waarin ‘Belgique’ als een ‘autonome territoriale collectiviteit’ zou functioneren binnen de Franse republiek. Volgens artikel 1 zou Frans België bestaan uit het Waalse Gewest en het Brussels Hoofdstedelijk Gewest, de gemeenten van het arrondissement Halle-Vilvoorde, en alle gemeenten waarvan de bevolking, bij referendum besliste om deel uit te gaan maken van Frans België’.

http://www.vvb.org/kort/225/25222

Lijkt trouwens verdacht veel op het plan F(rançois-Xavier de Donnea)

Laatst gewijzigd door Jakko : 12 maart 2011 om 00:22.
Jakko is offline