Los bericht bekijken
Oud 25 maart 2011, 14:39   #91
Sjaax
Europees Commissaris
 
Sjaax's schermafbeelding
 
Geregistreerd: 14 november 2006
Locatie: tussen het stemvee
Berichten: 7.237
Standaard

Citaat:
Oorspronkelijk geplaatst door bgf324 Bekijk bericht
NOS leeft duidelijk ook nog in de jaren 50.

Om een of andere reden is het onmogelijk om "Duitsland" en "Oorlog" (zelf al is het die in Libië) in een artikel te noemen, zonder daarbij WO2 te betrekken.
Heb je het stuk wel gelezen? WO2 wordt niet eens genoemd.

De kern van het artikel draait hierom:
Citaat:
CDU en FDP staan op zwaar verlies, er heerst blinde paniek. Een meerderheid van de Duitsers is tegen de Duitse inzet in Afghanistan, dus 'een nieuwe militaire operatie in Libie zal ook wel niet populair zijn', moeten de strategen van CDU en FDP hebben gedacht.
Door de verkiezingsdruk hebben de Duitse verkiezingsstrategen volgens Prick de oorlogen op een hoop gegooid. De kiezer kan Afghanistan kan niet onderscheiden van Libië. Maar dat blijkt een misrekening. De kiezer heeft wel degelijk door dat in Afghanistan een zinloze oorlog tegen de Afghaanse bevolking wordt gevoerd, maar dat in Libië een bevolking in opstand is gekomen die steun verdient in haar strijd tegen een dictator.
Sjaax is offline