Los bericht bekijken
Oud 31 maart 2011, 23:31   #4
Kodo Kodo
Eur. Commissievoorzitter
 
Kodo Kodo's schermafbeelding
 
Geregistreerd: 9 april 2009
Berichten: 8.624
Standaard

Citaat:
Oorspronkelijk geplaatst door daiwa Bekijk bericht
Als je dit leest en dan langs de andere kant hoort dat we moeten inleveren en langer werken omdat het allemaal niet langer betaalbaar is krijg ik spontaan kostneigingen op die politiek correcte partijen.


Elke maand keurt het OCMW van Sint-Niklaas zowat 400 steunaanvragen goed. Om u een idee te geven van de ongelooflijke zaken die daar gebeuren een paar voorbeeldjes van de zitting van 28 maart 2011. (Alle namen werden veranderd, maar alle andere gegevens zijn juist.)


Dossier 2011/XYZ, A. Tarik: 20 jaar, uit Irak. Wil een huurwaarborg voor een appartement, een leefloon van 900 euro, een voorschot op eerste maand huur van 480 euro en een gratis voorschot van 100 euro per week. Voorstel VB: afwijzen. Beslissing CD&V, SP.a, Groen, VLD: uitbetalen.

Dossier 2011/XYZ, D. Mustapha: 18 jaar. Kreeg tewerkstelling aangeboden maar kwam niet opdagen. Werd daarvoor een maandje gestraft maar wil nu terug leefloon aan 500 euro per maand. Voorstel VB: afwijzen, hij moet eerst bewijzen te willen werken. Beslissing CD&V, SP.a, Groen, VLD: uitbetalen.

Dossier 2011/XYZ, H. Mosteek: 19 jaar, Afghaan. Verbleef in Brussel in ’t Klein kasteeltje maar werd door de vereniging VLOS, die met subsidies van het stadsbestuur hulp geeft aan illegalen, naar Sint-Niklaas gehaald. Kreeg zogezegd in dat Klein Kasteeltje een klap op het hoofd en is daardoor ‘medisch ongeschikt’ om te werken, en slaagde er zo in om verblijfspapieren te krijgen van de CD&V-VLD-regering via een ‘medische regularisatie’ ! Wil 740 euro leefloon per maand, terugbetaling alle medische kosten behalve de opleg, en meubelen uit de kringloopwinkel aan 25% van de prijs waaronder een TV aan 120 euro. Voorstel VB: afwijzen. Beslissing CD&V, SP.a, Groen, VLD: uitbetalen.

Dossier 2011/XYZ, K. Abdullah: 44 jaar, zogezegd uit Kroatië maar nationaliteit onbekend. Onwettig afwezig gebleven bij tewerkstelling. Vrouw heeft geprobeerd de boel op te lichten door te liegen over een vermeende ‘ziekte’. Man wil leefloon 1000 euro per maand. Voorstel VB: afwijzen, hij moet eerst bewijzen te willen werken. Beslissing CD&V, SP.a, Groen, VLD: uitbetalen.

Dossier 2011 XYZ, P. Jinkic: Negen personen ontvangen samen op één adres 2500 euro OCMW-steun per maand. Jongeman van 22 jaar werd tewerkstelling aangeboden maar is al na paar dagen weggegaan, heeft liever 1000 euro OCMW-bijstand als gezinshoofd. Voorstel VB: afwijzen, moet eerst werkbereidheid bewijzen. Beslissing CD&V, SP.a, Groen, VLD: uitbetalen.

Dossier 2011/XYZ, Z. Ahmed: Nederlandse nationaliteit, vrouw en kinderen wonen in Nederland, maar vroeg steun aan OCMW Sint-Niklaas voor gezin met kinderen. OCMW is niet verplicht steun te geven aan EU-onderdanen, maar deed dat toch. Man liet bij elk gesprek met het OCMW de vrouw en de kinderen frauduleus uit Nederland overkomen. Nu de fraude is uitgekomen is hij gevlucht. Het OCMW vordert nu 3000 euro terug maar weet zo goed als zeker dat er nooit meer iets van te recupereren valt. Klacht indienen vindt men niet nodig, zodat hij het truukje gerust bij een ander OCMW kan herhalen.

Dossier 2011/XYZ, K. Fatima: Wil een uitkering maar woont in bij haar ouders, die in België een huis in eigendom hebben. Geeft toe dat haar ouders ook nog een eigendom hebben in Marokko, waarvan de waarde kan leiden tot een lager bedrag aan uitkering, maar weigert de documenten over die eigendom te overhandigen. Voorstel VB; afwijzen tot documenten worden voorgelegd, beslissing CD&V, SP.a, Groen, VLD: uitbetalen 283 euro per maand zonder vragen te stellen.

Drie dossiers geregulariseerde illegalen: recent papieren gekregen dankzij CD&V, VLD en N-VA en meteen naar het OCMW voor 1000 euro leefloon. De OCMW-raad besliste hen daarnaast ook nog een tandprothese (700 euro), opleg medische facturen (1000 euro) en aansluitingskosten mutualiteit (600 euro) uit te betalen. VB tegen, alle anderen voor.

En dit is dus maar een kleine greep van voorbeelden uit de stapel van 400 beslissingen op één dag. Dat gaat zo maar door, maand na maand… En niet alleen in Sint-Niklaas, maar in heel Vlaanderen. Wie mag uiteindelijk de schuldenput vullen met zijn belastingen? Juist, U. Maar we leven in een democratie: wie nog steeds CD&V, SP.a, VLD of Groen stemt, krijgt wat hij verdient…

Bron: Seniorennet.
Enerzijds kost het geld, maar anderzijds zullen ze kunnen besparen doordat met al die nieuwkomers en hun tolerante kroost, het Sinterklaasfeest voor onze kleintjes zal moeten worden afgeschaft. Hopelijk komen ze aan een, hoe heet dat ook weer? - een "break even", geloof ik.

Dus niet te gauw geklaagd!

En betaald wordt het allemaal met schulden. België gaat toch bankroet, de andere EU-lidstaten natuurlijk ook, zelfs Duitsland, en Sint Niklaas moet dan maar het voorbeeld van zijn patroonheilige volgen en zich tot waardeloosheid laten reduceren. De overheid zal al die schulden weldra niet meer kunnen betalen, en ze dus gewoon weginflateren door geld bij te drukken, zoals ze altijd al overal heeft gedaan in zo'n geval.

En de euro? "Gedenk, o munt, dat gij gemaakt zijt van gebakken lucht, en tot lucht zult wederkeren!". De euro gaat in lucht op en met hem de uitkeringen, lonen, salarissen, pensioenen én het vele, vele geld dat de spaarzame Belg op de bank heeft gezet.

En dat is één van de hoofddoelen van de immigratie en de maatregelen waarmee ze wordt gestimuleerd, zoals de oorlog in Libië: de maatschappij ontwrichten en de burgers onteigenen. Degenen die de immigratie organiseren en de partijen sponsoren, doen immers nog iets anders: de activa van de bevolking opkopen, en weldra tegen spotprijzen, voor hun eigen selecte groepje. Als de storm van de hyperinflatie zal zijn overgewaaid, zullen zij fabelachtig rijk zijn, en de middenklasse zal aan de grond zitten, niet in staat om ook nog werkloze mohammedanen te onderhouden. Die gaan dan in de criminaliteit, en wederom is een doelstelling van de machthebbers bereikt: ze kunnen dat aangrijpen om veiligheidsmaatregelen te treffen - zij willen zich namelijk tegen de eigen burgers beschermen, en het zal nodig worden ook!
__________________
Harry Truman, 1941: “If we see that Germany is winning we ought to help Russia and if Russia is winning we ought to help Germany, and that way let them kill as many as possible"
Henry Kissinger: “To be an enemy of America can be dangerous, but to be a friend is fatal.”
Kodo Kodo is offline   Met citaat antwoorden