Citaat:
Oorspronkelijk geplaatst door drosophila
Nooit gehoord van de shoah, om maar meteen de grootste verwezenlijking van (de Duitse versie van) het fascisme te noemen?
|

Bij mijn weten hebben we het hier over het fascisme, we hebben het hier NIET over wat een regime meent van het nationaal-socialisme te moeten maken.
Citaat:
Ga toch studeren, domme puber.
|
Heb ik gedaan, afgestudeerd aan de UG. Over de ganse lijn geslaagd, met uitzondering van m'n thesis die door de begeleidende prof finaal werd voorgesteld als "een
fascistisch pamflet" en met een deliberatiecijfer gekwoteerd, om de eenvoudige reden dat de brave man van SP.a-signatuur bitter weinig boeken kon raadplegen die ik in m'n literatuurstudie had gebruikt, omdat de unief er gewoon niet over beschikte en het weken tot maanden zou duren vooraleer men er een aantal zou hebben. Daarbij had ik de vermetele misdaad begaan een objectieve weergave te maken van wat in die literatuur stond, want stel je voor dat je een kritisch "rapport" opmaakt op basis van objectieve gegevens aan een universiteit, dat kan toch niet?
