Los bericht bekijken
Oud 15 april 2011, 15:01   #95
George
Staatssecretaris
 
George's schermafbeelding
 
Geregistreerd: 1 februari 2003
Locatie: huis
Berichten: 2.982
Stuur een bericht via MSN naar George
Standaard

Citaat:
Oorspronkelijk geplaatst door Max van Dietschland Bekijk bericht
De manier hoe men in Rome omgaat met dergelijke verderfelijke feiten is als gelovige en man van strikte normen en waarden, gewoon onaanvaardbaar. Het wordt hoog tijd dat de paus actie onderneemt en dat hij buiten het klassieke kerke recht stapt. Daarom eis ik onmiddelijke ex-communicatie van Roger Vangheluwe. Ik wil niet met deze viezerik nog tot dezelfde geloofsgemeenschap behoren.

Als de schending van het biechtgeheim aanleiding geeft tot ex-communicatie dan moet dat ook gebeuren met onverbeterlijke pedofielen als Vangheluwe.
De paus ... actie ondernemen? Tegen een homofiele pastoor misschien wel maar serieus. Met de rkk is het altijd al zo geweest. Als je lid bent van die club dan weet je dat en moet je er maar mee akkoord gaan. De rkk is geen democratie hé, die ga je niet veranderen op dergelijke zaken. Binnen de rkk zitten er natuurlijk wel mensen die goede dingen doen op georganiseerde wijze maar de top heeft lak aan die zaken. Als je iets of iemand nodig hebt om je waarden en normen te bepalen, als je goede dingen wil doen en zelfs als je het nodig hebt om in een superwezen te geloven, dan kan dat ook buiten de rkk.
__________________

Lamzakl
George is offline   Met citaat antwoorden