Los bericht bekijken
Oud 25 juni 2004, 09:57   #1
Antoon
Secretaris-Generaal VN
 
Antoon's schermafbeelding
 
Geregistreerd: 2 september 2002
Berichten: 33.982
Standaard

De informatieronde is nog niet helemaal klaar en Leterme moet nog beginnen onderhandelen om een regering te vormen.

Maar wat reeds kan worden vastgesteld is het volgende:

1) Behalve even te gaan praten, onder druk van de publieke opinie, is er et het Vlaams Blok nagenoeg geen rekening gehouden.

2) Wanneer het eerste informatie-document klaar was is die verstuurd naar de voorzitters van de Christen-Democraten, Liberalen en Socialisten. Maar ook naar .... Groen! met haar 7 of 8 % Het Vlaams Blok? Neen, die niet.

3) Leterme en zijn collega's die de verkiezingen hebben verloren beginnen weer te lullen over budget, werk, sociale zekerheid, onderwijs, noem maar op, de standaard clichés die we reeds 50 jaar horen. En ja, ook een verplichting aan de allochtonen om Nederlands te leren.

Voor de rest , niks nieuws onder de zon. Geen woord over de overlasdt vanwege de vreemdelingen, de criminaliteit, de geldtransfers naar Wallonië, etc.... zeg maar de echte redenen waarom de bevolking steeds massaler voor het Blok kiest.

Toen het Vlaams Blok 50.000 kiezers had was het verhaal precies hetzelfde. Nu zijn er reeds 1 miljoen kiezers die voor het Vlaams Blok gaan, en de andere politiekers hebben hun les nog altijd niet geleerd.

Hoe zielig.
__________________
Antoon is offline   Met citaat antwoorden