Citaat:
Als je het hebt over diplomatie kun je niet zeggen dat de VS geen problemen diplomatiek oplost hé. De moslim terroristen en dus ook de al qaida leden hebben al duidelijk bewezen dat ze nog nooit voor een diplomatieke oplossing hebben gekozen enkel voor dood en vernieling. Awel, wat kan men nu doen volgens jou?
Ze vanaf vandaag zoveel aanslagen laten plegen overal ter wereld en wel zolang als zij zelf nodig vinden?
|
Geen zou niet waar zijn, maar het zijn er veel te weinig. Diplomatie houdt in dat beide partijen iets in de wacht slepen. Daar wringt het schoentje. Ze (de beleidsmakers) kunnen meer verdienen als ze het been stijf houden en gewoon hun goesting doen.
Citaat:
Een vicieuze cirkel krijg je inderdaad indien een partij niet voor diplomatie is hé. Daar heb je mij als president niet voor nodig om dat te weten.
|
Daarom dat de VS geen diplomatie aan de dag legt in dit conflict. Zo kan niemand dat en zijn ze zeker dat de oorlogsmachine werk heeft.