Los bericht bekijken
Oud 6 mei 2011, 15:48   #179
backfire
Minister-President
 
backfire's schermafbeelding
 
Geregistreerd: 28 juni 2007
Locatie: Thuis
Berichten: 5.172
Standaard

Citaat:
Oorspronkelijk geplaatst door Macchiavelli Bekijk bericht
Ook hier zit je niet ver bezijden de waarheid. Persoonlijk denk ik dat het vooral voor Afrika goed zou zijn als de landen daar opnieuw een tijdje meelopen aan het handje van de eerstewereldlanden om ze het e.e.a. bij te brengen over de organisatie van een land, want daar schort het inderdaad nogal eens aan in Afrika. Scholing, educatie en geboortenbeperking is wat ze daar vooral nodig hebben. Is die er eenmaal, komt de rest vanzelf.
Citaat:
Hoewel hier enigzins overdreven gesteld door je, zit er wel een kern van waarheid in.
Een drastische inperking van het aantal geboortes in de derdewereldlanden is de sleutel tot het bestrijden van de armoede, en daarmee samenhangende problematiek aldaar
.


Weet je wat eigenlijk hilarisch is? Dat we onze eigen zorgmaatschappij in de voeten aan het schieten zijn door onze zelfopgelegde geboortebeperking. We vergrijzen en we kunnen dan niet meer betalen. Maar we willen niet te veel kinderen, want dat houdt onze tegen in onze consumptie-levensstijl. De moslims hebben dat bijvoorbeeld al een hele tijd door: langzaam de overhand halen puur door aantal.
__________________
It all makes perfect sense, expressed in dollars and cents, pounds, shillings and pence.
backfire is offline   Met citaat antwoorden