Los bericht bekijken
Oud 25 mei 2011, 12:13   #2
roger verhiest
Eur. Commissievoorzitter
 
roger verhiest's schermafbeelding
 
Geregistreerd: 18 november 2007
Locatie: 2100 Meneghem
Berichten: 9.288
Standaard

De agglomeratie Brussel is groter dan het gewest. Verhuis van internationale instellingen, vlaamse instellingen enz.. naar de "Brusselse Rand" of het ééntalig Nederlandstalige deel van deze agglomeratie zou misschien diegenen te denken geven die streven naar een ééntalig franstalig Bruxelles.

De agglomeratie Brussel bevat ten zuide van de "nederlandstalige Brusselse rand" bovendien een ééntalige franstalige rand - die eveneens bureaucraten en "ppropere industrie" aantrekt - deze streek "Waals Brabant - Le brabant Wallon" is bovendien de rijkste streeek van Wallonië... ideaal om "groene" industrie te vestigen..

Overigens naar ik al eens verneem zijn de verhoudingen tussen nederlandstaligen en franstaligen (engelstaligen..) in deze fanatiek ééntalige gebieden uitstekend.
Misschien een "systeem" dat navolging verdient : de 19 gemeenten indelen in ééntalige gebieden ?
__________________


Tempo toleras
sed vero aperas
roger verhiest is offline   Met citaat antwoorden