Citaat:
Oorspronkelijk geplaatst door SDX
Ik volg Cynara in deze, wat bedoel je eigenlijk met 'gemakzucht'?
Vrouwen die aan de lopende band kinderen baren, zonder te weten dat er voorbehoedmiddelen of abortus bestaan en dan maar voor 't 'gemak' hun kind in 'n schuif 'droppen', hup, op naar de volgende, want de schuif moet 'bevoorraad' blijven?
Die schuiven dienen nu nèt voor meisjes of vrouwen die zich geen raad weten en ècht geen andere oplossing zien, dacht ik.
|
Vrouwen bevallen niet aan de lopende band. Mannen kunnen wel op korte tijd een pak kindjes verwekken.
Ik vind het spijtig dat je zo denkt over die 'schuivelingen'. De zwangere hardwerkende moeder-autochtoon vraagt hoogstens naar een goeie opvang.
Papa, hoe snotneus je ook mag zijn, stel je in de plaats van uw kind. Ik heb ondertussen begrepen dat je verre van die sexy blondinne bent zoals je wenst te figureren.