Citaat:
Oorspronkelijk geplaatst door StoneDrake
wat nu een gevoel is en wat de keiharde realiteit. Voor alles kan men voorbeelden vinden.
Het is maar wachten op de statistische gegevens 
Betrouwbare bronnen met grafieken van de evolutie van de criminaliteit (uiteraard in exponentieel stijgende lijn, zoals u hier met een voorbeeld tracht aan te tonen)
|
Betrouwbare bronnen.... Dat is het sleutelwoord.
Van San mocht geen verder onderzoek verichten omdat de uitslag niet paste in het politiek correcte plaatje.
Verhofstadt stond te zwaaien met één A4'ke en beweerde dat er geen misdaad was. Een maand later bleek het dat het nog nooit zo erg was.
Men vervalst de cijfer door ze op te splitsen in allerlei nevengroepen zodat het totaal er volledig anders uitziet in de pers. De politie was perplex
Kortom men doet alles om de echte cijfers en statistieken bij te kleuren of gewon te verzwijgen. Onderzoeken mogen niet gebeuren omdat het niet in het politiek correcte plaatje past.
Waarom geen onderzoeken naar alle facetten van de crimnaliteit?
Leeftijd, geslacht, studies, afkomst, geloof, politiek overtuiging desnoods, f de maat van hun schoenen. Maakt mij niet uit zolang het maar volledig is. Aan de hand van die reslutaten kan dan doelgericht preventief gaan ingrijpen.