Los bericht bekijken
Oud 20 augustus 2002, 09:57   #5
Thomas Hx
Minister-President
 
Geregistreerd: 1 juli 2002
Locatie: Waregem
Berichten: 4.701
Stuur een bericht via MSN naar Thomas Hx
Standaard

Citaat:
Oorspronkelijk geplaatst door Linus
Citaat:
Oorspronkelijk geplaatst door thomas
eu, ik weet niet of het in de juiste kolom staat, want da hoort eigenlijk bij zowa vanalles!

Maar onlangs heeft de paus een bezoek gebracht aan polen en daarbij riep hij op tegen het onverantwoordelijke liberalisering en gelijk heeft em !!!!
De liberalen zijn altijd maar meer en meer het cristendom echt aan het kapot maken, ik als cristen voel dat werkelijk!!! Het vrij onderwijs, vrije ziekenhuisen, kerken, enz.

hm ik zou gewoon willen weten van jullie wat ge er van vind!

hm, de kapitalisten begin ik meer en meer te haten
Naar mijn (zoals altijd vrij bescheiden) mening, heeft liberalisering zoals de paus het bedoelde weinig of niets te maken met vrij onderwijs, vrije ziekenhuizen en dergelijke, maar alles met de liberalisering van de markt. De paus is zowaar een anti- (anders?) globalist!

Maar, nu dan, heeft hij gelijk? Neen, niet echt. In geen van beide betekenissen. Als er al geen vrijheid van onderwijs meer is, waar stevenen we dan op af? Als ik niet mag kiezen om in een ziekenhuis met of zonder kruisbeeldje op de kamer te liggen, wat zegt dat over onze maatschappij?

En in de "economische" betekenis? Tja, mij ga je niet horen pleiten voor wetteloosheid in de economie. Sociale rechtvaardigheid is mij niet vreemd, en een sociale correctie zo nu en dan kan ik wel appreciëren. En ik weet ook wel dat er wantoestanden bestaan die enkel en alleen blijven voortduren omwille van de winst van een paar multi-miljonairs. Maar er mag niet overdreven worden.

Maar in elk geval, meer nog dan een anti-globalist is de paus een

Citaat:
De paus is een seniel niet democratisch verkozen individu dat leeft tussen de vier muren van het Vaticaan en zich bijgevolg niet te moeien heeft met de wijze waarop democratisch verkozen leiders en parlementen de samenleving wensen te ordenen.
En dat hoort hij ook te zijn!

Linus
Wat ik anderzijds niet begrijp is, dat de liberalen de vrijheid van het vrij onderwijs wel afnemen!!!! En de paus een anti-globalist??? Bwa ik wist niet dat cristen linksen mensen waren, mor eu! Het komt er voor mij opneer dat de liberalen en de soccen van het vrijonderwijs afblijven en dat het vrij onderwijs even veel geld krijgt als de andere!!!!! Want zij geven nog altijd betere kwaliteit!

Onlangs was er daarover nog een discussie op #politics

heintje het treintje
Thomas Hx is offline   Met citaat antwoorden