Los bericht bekijken
Oud 1 juli 2004, 07:49   #1
bob.
Provinciaal Statenlid
 
bob.'s schermafbeelding
 
Geregistreerd: 11 mei 2004
Berichten: 790
Standaard

het lijkt er alvast aan te komen.
De Waalse regering onder leiding van DiRupo zet al eerste de toon.
PS gaat dus scheep met CDH en een snuifje groen, MR wordt bedankt voor de diensten en eruit gebonjourd.

Voor volgend jaar heeft de echte baas van het land , onze ' Elio 'al een rooms-rode coalitie voorzien, hij gaat dit jaar immers nog voor een rondje VLD pesten, en dat zal omwille van het recent verlies aan autoriteit vanwege Verhofstadt niet zo moeilijk worden.
Tijdterwijl wordt middels het debat voor verdere uitbreiding van de bevoegdheden (het befaamde forum) nog meer dan voordien het bloed vanonder de Vlaamse nagels gehaald , zodat nog meer (donker blauwe ) kiezers naar het Vlaams Blok overhellen.
Het cordon blijft na de komende federale verkiezingen intact, de VLD wordt verder gedecimeert, en Elio and the gang hebben weer uitstel van executie voor 4 jaar.

Meteen hebben ze dan de tijd om het wettelijk kader van gelijktijdige gewestelijke en federale verkiezingen in elkaar te frutselen, en klaar is kees.
Elio maakt zich in eigen landsgedeelte verder populair via de filantropische gulle, door ons gefinancierde, dienstbetonige hand , en houdt diepgaandere staatshervormingen dankzij de hulp van de Vlaamse vakbonden onder controle.
Die vakbonden zijn uiteraard het allerminst gediend met de overheveling van bevoegdheden, wegens........verlies van macht, controle en centjes.

Van hoe wij Vlaamse kiezers het vel over onze oortjes laten rippen omwille van de schroom voor het uitbrengen van een Vlaams Blok stem.

Wat een frustrerende situatie.

Groetjes
bob. is offline   Met citaat antwoorden