Los bericht bekijken
Oud 1 juli 2011, 19:11   #18
D'ARTOIS
Perm. Vertegenwoordiger VN
 
D'ARTOIS's schermafbeelding
 
Geregistreerd: 2 januari 2006
Berichten: 11.569
Standaard

Er zijn een aantal factoren waar je rekening mee moet houden en die zijn dat de fossiele brandstoffen eindig zijn.
Kernenergie is een tussenfase. Wat de schade betreft die kernenergie kan aanrichten hoeven we elkaar geen mietje te noemen, die kan aanzienlijk zijn. Maar: de mens is niet met uitsterven bedreigd, en zeker niet door kernenergie.

De aanhoudende uitstoot van CO2 door verbranding van fossiele energiebronnen levert op termijn meer schade op dan kernenergie. Schade die niet meer valt te herstellen en waarmee de overlevingskansen van de planeet sterk worden aangetast.

En dan nog dit. Het zal een weldaad voor flora en fauna zijn als de fossiele brandstoffen ophouden te bestaan. De mens zal gedwongen moeten terugkeren naar een agro-industriële maatschappij en zal geen ruimte bieden aan verdere bevolkingstoename. Het is de enige weg naar een (voorlopig) wankel evenwicht.
__________________
Brussel regeert, Brussel dicteert, de burger gireert.
Ondertussen neemt de Euroscepsis hand over hand toe.
D'ARTOIS is offline   Met citaat antwoorden