Los bericht bekijken
Oud 5 juli 2011, 09:43   #1
demonen
Banneling
 
 
Geregistreerd: 16 oktober 2002
Berichten: 11.763
Standaard Di Rupo in tranen na gesprek met Papandreou

Formateur Elio Di Rupo heeft zijn nota met forse hervormingsvoorstellen geschreven na een ontmoeting met de Griekse premier George Papandreou, net zoals hijzelf een socialist. Een anonieme partijgenoot van Di Rupo heeft dat vandaag gezegd in de krant De Morgen.

"Elio keerde terug met tranen in de ogen: hij was zo geraakt door de verhalen van de drastische besparingsmaatregelen in Griekenland dat hij meer dan ooit besefte dat de politieke crisis in ons land dringend opgelost moet worden.''

http://www.hln.be/hln/nl/957/Belgie/...ks-drama.dhtml

Alleen zijn Di Rupo's "oplossingen" vernis.
Neem nu de pensioenen :
De ambtenarenpensioenen zijn gemiddeld 2 keer hoger dan in de privé en niet meer te verantwoorden. Daar durft hij niet aan raken hoewel dit een tijdbom is onder de pensioenen. De KLEINE maatregel (laatste 10 jaar ipv laatste 5 jaar) gaat over een zeer kleine besparing die pas over 30 �* 40 jaar in voege treedt!
Hij wil 4 miljard Euro halen bij de Gewesten maar zegt er direct bij dat ze niet verplicht zijn.
Hij blijft een laffe kwezel!
De Vlaamse partijen moeten het been stijf houden!!

Laatst gewijzigd door demonen : 5 juli 2011 om 10:05.
demonen is offline