Citaat:
Oorspronkelijk geplaatst door tomm
Dewever is daar allerminst duidelijk over. Hij heeft de afgelopen jaar het woord "onafhankelijkheid" zelden of nooit in de mond genomen, goed beseffende dat dat veel kiezers zal afschrikken.
Zelfs de Vlaamse vleugel van CDenV wil geen onafhankelijkheid, de andere vleugels nog veel minder.
Voor de franstaligen is het duidelijk, als de Vlamingen geen compromssen willen sluiten eindigt het verhaal en komt er boedelscheiding. Dan verliest Vlaanderen Brussel. Of je daarmee zult winnen is maar de vraag. Ik vrees dat dit negatieve gevolgen zal hebben voor alle delen van België, ook voor Vlaanderen.
|
Nogmaals, waarom zou Vlaanderen Brussel verliezen?
__________________
In de psychologie staat machiavellisme voor een bepaald soort persoonlijkheidsstoornissen. Niets in dit land is machiavellistischer dan de PS. Niets is zo asociaal als de PS-politiek. Grote armoede! Slecht onderwijs! Hollande achterna! Het verliezende kamp in de laatste verkiezingen!
|