Citaat:
Oorspronkelijk geplaatst door Modjo
Italië met Berlusconi, die verdrinkt bijna en was bijna afgezet, Italië ziet zwart van fraude en duistere zaken...
Bij de Grieken werden de hervorming niet echt met een overtuigende meerderheid gestemd, ze trekken duidelijk niet aan dezelfde touwen.
Portugal blijf ik af want eerlijk weet ik er niet te veel van.
Alleszins: politieke stabiliteit bij ons zou zeker en vast helpen nu Europa klappen krijgt.
|
Hey in Belgie hebben ze een beetje van alles wat.
De corruptie binnen bijvoorbeeld de PS scheert hoge toppen en de populariteit van die types kent zelfs geen grenzen.
Bij de Belgen raken de "hervormingen" er zelfs niet door aangezien enkel de minderheid in dit land ervoor te vinden is. De hervormingen waar de meerderheid voor te vinden is, die mogen niet uitgevoerd worden.
We kunnen dus concluderen dat we eerst allemaal de dieperik in moeten tot Wallonie niks meer aan ons heeft en daarna vragen ze zelf wel de scheiding aan. Op dat moment gaan de overtuigde Belgicistjes hier er nog in slagen om de schuld op de Vlamingen af te wentelen. We moesten maar toegegeven hebben aan onze meesters.