Citaat:
Oorspronkelijk geplaatst door Fj9lnir
Zo ziet ge maar, mensen mogen verschillende meningen hebben, òòk binnen (sommige) partijen!
Zelf ben ik voor de doorbreking vd blokkade, maar weet niet of dit een officieel standpunt is.
Theoretisch zou nva voor moeten zijn, aangezien ze andere volkeren steunt (schotland, basken, catalanen) in hun strijd voor hun eigen land, dus ook de Palestijnen.
|
Probleem daarmee is dat de Arabieren ( en vele palestijnen incluis kijk maar naar Hamas ) een ander volk hun staat niet gunnen. Als de Palestijnen hun zin kregen dan zou Israël van de kaart geveegd worden, daar waar Israël tenminste probeert een staat voor een ander volk te laten.
De Palestijnen hebben iets van de Walen.
"Dit gebied moet één groot land zijn onder onze controle en de andere partij mag in het beste geval tweederangsburgertje zijn."
Naar mijn aanvoelen zijn diegenen binnen de NVA die de Palestijnen steunen en helpen ... hulp aan het geven aan de Walen uit het Midden Oosten.
mvg. Sint Ignacius