Los bericht bekijken
Oud 22 juli 2011, 14:28   #60
Perzik
Parlementsvoorzitter
 
Perzik's schermafbeelding
 
Geregistreerd: 12 april 2010
Locatie: Antwerpen
Berichten: 2.166
Standaard

Citaat:
Oorspronkelijk geplaatst door drosophila Bekijk bericht
Leuke verassing om vast te stellen dat de meest rabiate navelstaarders zich opeens ontpoppen tot voorstanders van universele interpersoonlijke solidariteit.

Over de Belgische:

http://www.demorgen.be/dm/nl/2461/De...ere-niet.dhtml
Geld ook in de andere richting dan. En het is het totaal plaatje dat telt. Dus om te weerleggen dat je niet met een regionale bril moet kijken (wat wel kan, als dit je prioriteit is. Het is zoals ik al zei de vraag "Met wie wil ik solidair zijn?"), geeft hij een voorbeeld van één transfert (die niet bestaat want het geld word aan het federale niveau bezorg, die het dan verdeeld). Enkel naar het globale plaatje kijken is dan toch nuttig?
__________________
"De openbare omroep moet in de eerste plaats een essentiële, geloofwaardige en betrouwbare pijler van informatie en duiding zijn en een baken van objectiviteit." - Luc Van den Brande (voorzitter RvB VRT)
Perzik is offline