Los bericht bekijken
Oud 24 juli 2011, 13:48   #151
atmosphere
Secretaris-Generaal VN
 
atmosphere's schermafbeelding
 
Geregistreerd: 24 januari 2009
Berichten: 23.322
Standaard

Citaat:
Oorspronkelijk geplaatst door Cynara Cardunculus Bekijk bericht
U bedoelt omdat de moslimlanden in conflict leven met de westerse landen. Waarom zou een klant in conflict leven met zijn leverancier als er overal elders nog hopen voorraden te vinden zijn (de moslimlanden zijn al lang niet meer de grootste energieleveranciers)
Het gaat ook niet om leveranciers! De grootste makkelijk toegangkelijke voorraden liggen in Moslimlanden. Voor de VS is die regio van enorm strategisch belang ! niet voor niets stichten zij zo veel militaire bases ter plaatse. En dacht u dat men zich zo intensief met die regio bemoeit om humanitaire redenen?
Dat er nu nog ruim voldoende olie voor handen is zegt helemaal niets.
Citaat:
en waarom moesten ze persé naar het vemaledijde decadente westen komen? geen ander islamitisch paradijs dat hen wou huisvesten of zo?
Om vele uiteenlopende redenen! En je vind moslims ook in niet westerse landen , niet persé in Westerse.

Citaat:
dit lijkt me een totaal ridicule gevolgtrekking. Dat het boeddhisme een werkelijk vredelievende ideologie is ontgaat je waarschijnlijk. Of er nu één miljoen of één miljard moslims zijn maakt voor mij niks uit: de ideologie die aan de grondslag ligt is en blijft een haatdragende agressieve gewelddadige oproep om andersdenkenden uit de weg te ruimen.
Dat is uw idee over de Islam, waarbij u islamieten allemaal beschouwt als extremisten die allemaal hetzelfde denken.
__________________
De mogelijkheid om zelf oorlogsmisdaden te kunnen
plegen vervalt niet door de vijand 'terroristen' te
noemen, en ook niet als het terroristen zijn.
atmosphere is offline   Met citaat antwoorden