Los bericht bekijken
Oud 24 juli 2011, 21:30   #141
Nynorsk
Secretaris-Generaal VN
 
Nynorsk's schermafbeelding
 
Geregistreerd: 3 juni 2003
Berichten: 24.102
Standaard

Citaat:
Oorspronkelijk geplaatst door Maarten Malaise Bekijk bericht
Jazeker had inderdaad een Facebook pagina, al weet ik niet of iedereen erop kan:
http://www.facebook.com/profile.php?id=100000610771301

Heb intussen te horen gekregen van zijn vader wat er gebeurde. Hij kreeg een hartstilstand en 4 uren reanimatie mochten niet baten.

Het medische probleem ... hij had in het verleden epileptische aanvallen gehad. Maar dat was ondertussen bijna twee jaar achter de rug. En hij keek uit naar die deadline omdat men het na een bepaalde tijd als genezen beschouwt. Als ik me niet vergis, want het is meer dan een half jaar geleden dat we erover spraken.
Hij had nog andere medische problemen (waar je normaalgezien niet van doodgaat), maar een hartstilstand kan natuurlijk iedereen treffen, zelfs de meest gezonde mens kan ineens 'doodstuiken'. Enige positieve deraan is dat het redelijk pijnloos is, wegens de snelheid ervan.
Zucht, arme jazz, je verdiende meer geluk in je leven
__________________
Nynorsk is offline   Met citaat antwoorden