Citaat:
Oorspronkelijk geplaatst door Nestor Burma
Dat is een karikatuur die Joods-zionistische media, extreem-rechtse blogs en andere propagandisten van het neoconservatisme zélf verspreiden. Kies zelf maar tot welk soort u zich rekent.
Israël kan nu eenmaal niet met mensenrechten en Shoa-business (alleen) in stand gehouden gehouden worden. Het heeft het altijd een extreem vijandbeeld (een 'spook' inderdaad) nodig, omdat het een gemilitariseerde staat en samenleving is. Wiesenthals en Klarsfelds waren spokenjagers, Bush ging op spoken (WMD) jagen in Irak enzovoort.
De enige die daarentegen een connectie hebben (gehad) met islamitische jihadi's zijn de VS en Israël, die respectievelijk ooit Al Qaeda en Hamas hebben opgericht. En dat is geen spook.
|
Welke "spoken" heeft Simon Wiesenthal dan nagejaagd ??