Citaat:
Oorspronkelijk geplaatst door Het Oosten
U draait rond de pot. België is een welvarend land. Eén van de meest welvarende landen op deze aardbol. Dat is nogal wat!
|
Vlaanderen is een welvarend land. Het heeft een positieve handelsbalans dank zij zijn hoge export, het heeft amper schulden en voldoende spaargeld om investeringen met eigen geld te financieren. We geven zelfs blijmoedig elk jaar 12,7 miljard Euro aan onze arme buren.
België is een ramp. Het leeft op schulden die het nooit zal kunnen afbetalen, en zal binnenkort niet meer in staat zijn zijn verplichtingen na te komen, onder andere voor wat betreft de pensioenen.
Rijk leven is niet moeilijk zolang de bank wil lenen, het lang volhouden wel.
Citaat:
Oorspronkelijk geplaatst door Het Oosten
U
Beroepskritikasters zoals u helpen mee deze Belgische welvaart teniet te doen. In die zin heeft De Gucht gelijk: deze generatie onbekwame politici is bezig het kind met het badwater weg te gooien. En mensen zoals u doen er opgewekt aan mee.
|
De schulden hebben we nochtans van zijn generatie onbekwame politici geërfd, net zoals de financieringswet, de kieswet, het lege Zilverfonds, BHV, treinen die niet rijden, een justitie die geen recht spreekt, ...
Eigenlijk zou men mensen als Karel de Klucht in de gevangenis moeten werpen wegens schuldige nalatigheid in het beheer van het land. Het is om zijn fouten en die van zijn medeplichtigen recht te trekken dat wij de hoogste belastingen ter wereld moeten betalen en zullen moeten vaststellen dat er geen pensioen meer zal zijn binnenkort.
Maar Echte Belgen horen dat allemaal niet graag. Ze weigeren de werkelijkheid te zien en sluiten hun ogen en oren voor elke vorm van terechte kritiek. Het heilige België is immers perfect en onverbeterbaar.
__________________
Exclusief in Vlaanderen: Al wie da ni springt, al wie da ni springt is N-VA (
Brünoke's kleuterbende)
Exclusief in Brussel: Brussel kan wel een paar honderd miljoen Euro missen (Guy Vanhengel, PS (ex-Ø-VLD))
Exclusief in Wallonië: wij keurden de pestbelastingen goed want ze troffen toch vooral de Vlamingen (Didier Reynders, MR)