Citaat:
Oorspronkelijk geplaatst door Marie van de koster
Nochtans staat er duidelijk in het artikel :
Marokkanen willen niet met Oost-Europeanen in de klas zitten. Meer algemeen ontvluchten kinderen van gegoede allochtonen de zogenaamde 'zwarte' scholen in de centra van de steden. De ouders vinden dat teveel allochtonen, Oost-Europese kinderen of kinderen van Roma-zigeuners een hypotheek leggen op de toekomst van hun kroost.
http://www.vandaag.be/binnenland/770...e-scholen.html
Voor u is dat tendentieus, voor mij is dat een vaststelling van een feit.
't Is nogal gemakkelijk om u ervan af te maken door te stellen dat zaken waarmee u het niet eens bent "tendentieus" zijn.
|
Wat begrijp je precies niet aan "TEVEEL allochtonen, Oost-Europese kinderen of kinderen van Roma-zigeuners" oftewel concentratie school, beste Marie?
of
nog:
Citaat:
Volgens Mahieu treedt het "vluchtmechanisme" in werking wanneer een klas te veel allochtone kinderen telt. "Je kunt stellen dat er voor autochtone ouders een tolerantiedrempel bestaat van 30 procent gekleurde kinderen. Bij allochtonen ligt die drempel op 50 procent."
|
Zet eens een andere bril op!