Zal het 'Akkoord van de Piepkuikens' hen windeieren leggen?
De voorzitters van CD&V, O-VLD, SP.a en Groen! waren vanmorgen te gast in de Zeverende Dag om hun 'Akkoord van de Piepkuikens' te verdedigen! Ze gingen er prat op een akkoord over de splitsing van BHV gerealiseerd te hebben en wentelden zich in hun zelfgenoegzaamheid. Beke struikelde zelfs over zijn 'geleerde' woorden. Haast tegelijkertijd liepen de debatten in Mise au Point en Controverse en die wierpen wel een ander beeld op: de Franstaligen verwachten toegevingen voor de financieringswet, de overdracht van de bevoegdheden en Brussel. Ecolo'er Doulkeridis verwoordde het voortreffelijk: "BHV was niet onze eis!" Wat bedoelde hij daarmee? Niets meer of niets minder dan: "Wij vinden dat we nu genoeg toegegeven hebben. Het is nu aan jullie, snotters, om toe te geven als het om de centen en de staatshervorming gaat!"
Een globaal akkoord is dus nog mijlen ver weg en ... als het er komt, zal het Vlaanderen een massa geld kosten! Er rekening mee houdend dat die nestjongen het 'voordeel' van het 'Akkoord van de piepkuikens' als een relikwie willen koesteren, zie ik de toekomst voor onze portemonnee somber in. En als het toch nog 'mislukt', zal de potsierlijkheid waarmee ze nu hun 'Piepkuikenakkoord' verdedigen hen als een boemerang terug in het gezicht vliegen.
Ook gemerkt dat Wouterken Kabouterken helemaal niet happy leek met de voorkeur die de Stekkertrekker uitsprak om een regering zonder Groen! te vormen? Tja, Wouterken, het is niet altijd even geraadzaam om mee te huilen met de wolven in het bos! Even misbruikt, om daarna gedumpt te worden, is inderdaad niet van het plezantste! Maar wie had anders verwacht! Ze hadden je alleen maar nodig om N-VA van de BHV-onderhandelingen te kunnen weghouden! Dan was De Wever heel wat eerlijker: die zei rechtuit dat hij je er liever niet bij had!
__________________
Als Raf je nog ooit op een taalfout wijst, dan kun je genieten van zijn eigen taalblunder op:
http://forum.politics.be/showthread....175318&page=23
Citaat:
Oorspronkelijk geplaatst door Supe®Staaf
Het (België) lijkt me een territorium van ideale schaalgrootte. ==> Bokkenreyder: 
|
Laatst gewijzigd door Bokkenreyder : 18 september 2011 om 14:45.
|