Los bericht bekijken
Oud 22 september 2011, 18:20   #16140
Van Poppel
Gouverneur
 
Geregistreerd: 18 augustus 2009
Berichten: 1.175
Standaard

Citaat:
Oorspronkelijk geplaatst door system Bekijk bericht
Uit het land van Vondel.

Wilders tegen premier Rutte: 'doe eens normaal man!!'


Nederland, gidsland ?? Neen!

En zeker niet voor wat betreft het gehalte van de kamerdebatten in Den Haag! Vandaag was het goed boel in de Nederlandse Tweede Kamer. En vooral tussen de Minister President Rutte en Geert Wilders.

In het Kamerdebat donderdag begonnen premier Mark Rutte en PVV-leider Geert Wilders vandaag donderdag tegen elkaar te schreeuwen. „Doe eens normaal, man!”, zei Wilders tegen Rutte. „Doe zelf eens normaal, man; je kunt toch niet praten over de Turkse premier als een aap!“ repliceerde Minister-President Rutte. En zo ging dit nog effe door.

Wat een niveau, wat een niveau daar in Holland.
Vergeleken met de haatpraat van Verhofstad, Neyts, De Gucht, Van den Bossche, Van Peel, De Ridder en vele andere Belgische politici jegens het Nederlandse volk, valt dit zeker mee.
Van Poppel is offline   Met citaat antwoorden