Citaat:
Oorspronkelijk geplaatst door andev
Vooral niet opgeven, Arti! Blijven komedie spelen!
Waarom was dat weer dat van alle vreemdelingen die we hier al decennia opvangen de islamsoort voor 10x (of is het 50x ) meer problemen zorgt?
En dan moeten we dat vooral niet uitzoeken en bewijzen (wat al lang niet meer nodig is)! Alle Westerse landen die met die groeiende kanker zitten en dat niet leuk vinden, dat zijn allemaal racisten! Jij kan het weten!
O ja: je moest nog één of meerdere Westerse landen opgeven die wel blij zijn met het overspoelen van hun land door de multiculmiserie (voor jou multiculrijkdom)! Overal in Europa nazi's en racisten?
|
Oei..dat is lastig hoor! Antwoord geven op inhoudelijke vragen? Sjokkiaans denken beperkt zich tot zeuren om bronnen en linken, inhoudelijk reageren ligt nogal gevoelig.