Citaat:
Oorspronkelijk geplaatst door Alboreto
Niet echt, Bert.
Dit valt eigenlijk onder 'wie z'n gat verbrand moet op de blaren zitten'
|
Wat jij niet begrijpt is dat zijn mening ( die van Bert & het VB ) niets met de gangbare wetgeving te maken heeft.
Ik persoonlijk ben bvb Pro-doodstraf. Wil dat nu zeggen dat ik indien ik een zware misdaad bega, ik dan door het Belgisch gerecht tot de guillotine ga veroordeeld worden ? Nee natuurlijk, vermits die mogelijkheid niet bestaat in onze wetgeving.
Jij wil het oog om oog, tand om tand principe toepassen, maar zelfs als je een actieve islam-fan bent, m�*g dat gewoon niet in België.
Je kunt en mag geen mensen veroordelen naar hun eigen maatstaven, hoe hard je er ook zin in hebt en hoe eerlijk, hoe juist je dat wel vind.
Vandaag de dag is het in België verboden te discrimineren, zélfs mensen die pro-discriminatie zijn m�*g je niet discrimineren.

Niet akkoord ? Stem dan op het VB, die zouden die wetten misschien wel veranderen.
