Los bericht bekijken
Oud 30 oktober 2011, 12:27   #4
Piero
Perm. Vertegenwoordiger VN
 
Piero's schermafbeelding
 
Geregistreerd: 20 februari 2010
Locatie: Nederland
Berichten: 16.303
Standaard

Citaat:
Oorspronkelijk geplaatst door porpo Bekijk bericht
Welke onderhandelingen worden parlementair democratisch gevoerd?
El welke beslissingen worden er parlementair democratisch genomen?
Ik begrijp uw bezwaren niet. Democratie betekent dat men een stukje vrijheid inlevert en macht overdraagt op een gezamenlijkheid. Zeventien parlementen menen dat de onderhandelingen passen binnen de kaders van de nationale democratie. En ú ziet niet dat dit zo is?

Zoals alle onderhandelingen op hoog niveau worden die over de Eurocrisis gevoerd door ministers dan wel regeringsleiders met volmacht om uit naam van een democratie te onderhandelen. Vindt u het beter dat alle parlementen van Europa bij elkaar gaan zitten om de onderhandelingen bij te wonen en in detail te sturen?

De resultaten van de onderhandelingen worden door de nationale parlementen beoordeeld en van commentaar voorzien in de vorm van wensen en eisen, of goedgekeurd. Daarna worden ze pas van kracht.

Of de nationale parlementen democratisch zijn is een andere kwestie.
Piero is offline   Met citaat antwoorden