Los bericht bekijken
Oud 31 oktober 2011, 15:05   #103
Antoon
Secretaris-Generaal VN
 
Antoon's schermafbeelding
 
Geregistreerd: 2 september 2002
Berichten: 33.982
Standaard

Citaat:
Oorspronkelijk geplaatst door Tommm Bekijk bericht
Vind je die complottheoriën dan zelf niet overdreven? Het is paranoïde gezwets, erg kinderachtig. NVA'ers zijn slechte verliezers.
Wat er ook van zij, het resultaat wordt als volgt:

Een regering met de 6 'klassieke' partijen, die 75% van Franstalig België vertegenwoordigen, en slechts 45% van de Vlamingen.

Een regering met de leider van de grote Waalse overwinnaar als Eerste Minister en met de grote Vlaamse overwinnaar op de zijlijn.

Een regering met een Waalse eerste Minister die geen Nederlands spreekt en met aan Vlaamse kant ministers van de de drie partijen die het meest hebben verloren bij de verkiezingen.

Complottheorie of niet, slechte verliezers of niet : van democratie is hier totaal geen sprake. De Franstalige arrogantie die met medewerking van het franstalig Paleis de macht blijft uitoefenen over de Vlaamse meerderheid is een feit waar niemand naast kan zien.

Zelfs u niet.
__________________
Antoon is offline