Discussie: Europese superstaat
Los bericht bekijken
Oud 31 oktober 2011, 17:02   #35
Unie der Provinciën
Parlementslid
 
Unie der Provinciën's schermafbeelding
 
Geregistreerd: 24 februari 2008
Locatie: Klein Stadje Aan Groot Water
Berichten: 1.837
Standaard

Citaat:
Oorspronkelijk geplaatst door -Jo- Bekijk bericht
*zucht*

Sommigen lijken het maar niet te willen snappen.


De EU is bedoeld om nationale staten te vernielen en moet als vehikel het liberalisme verder opleggen: vrij verkeer van goederen, diensten, personen en kapitaal. Zodat er nationaal steeds minder kan en mag beslist worden.
We hebben dus niet "meer" van dat Europa nodig, maar net veel minder.

Nationale grenzen, nationale politiek die verschilt van die van andere naties, grenscontroles, invoerheffingen en quota, eigen nationale munt die volledig onder controle (monetaire politiek en muntcreatie) staat van de nationale overheid en haar centrale bank. Dat hebben we nodig.

En daarnaast is Duitsland hoe dan ook de ruggegraat van het cointinentale Europa, en hebben we er alle belang bij dat we ons als onafhankelijk VL in diverse zaken op dezelfde lijn plaatsen als die Europese sterkhouder. Kortom, een vrij Europa van nationale staten, geconcentreerd rond de Duitse en waar mogelijk Duits-Franse as. Antiliberaal, anti-amerikaans, antikapitalistisch, anti-Atlantisch. De EU is een instrumenteel verlengstuk van de pro-Westerse, pro Atlantische financiële elite die in westelijk Europa de plak zwaait.
bla bla bla bla bla bla bla bla........als het kapitalisme niet bestond waren we nu nog ergens in de middeleeuwen met onze vooruitgang. Het is nou eenmaal waar het om draait in de wereld: GELD GELD GELD..en een beetje SEX. En dat doet het echt niet pas voor kort...dat doet het al sinds vele honderden jaren.
Unie der Provinciën is offline   Met citaat antwoorden