Los bericht bekijken
Oud 10 november 2011, 12:18   #272
alice
Secretaris-Generaal VN
 
Geregistreerd: 3 januari 2007
Berichten: 27.350
Standaard

Citaat:
Oorspronkelijk geplaatst door Eigenzinnig Bekijk bericht
Iemand die met 3 renault wagens achter elkaar brute pech heeft gehad en niet meer wil gaan kijken naar een 4de vindt jij een abnormaal type ?

Dat is geen racisme dat zijn economische wetmatigheden...
Ik versta u heel goed..maar ben het er wel niet mee eens.
Want ik wil hoe dan ook iedereen ongeacht origine, wel kansen blijven bieden!
Hoe doe je dit?
Klachten van werknemers over sollicitanten, pas aangeworven personeel, ontslagen binnen een bepaalde tijd, of omwille van gedrag, gebrek aan inzet of deskundigheid, zouden veel ernstiger genoemen moeten orden, met sancties voor de werknemer!

Die linkse denker houden dit probleem van negatieve beeldvorming over sommige groepen werknemers actief in stand, door niet te erkennen dat bepaalde groepen werknemers te vaak problemen betekenen en werkgevers ten onrechte van racisme te beschuldigen.
Dus vind ik dat je sollicitanten of werknemers die er de kantjes aflopen of door gedrag de werkrelatie onmogelijk maken beter moet opvolgen en desnoods verplicchte opleiding moet laten volgen, maar wel iedereen een kans moet geven, tenzij de sollicitatie al te wensen overlaat, ook dat zou je moeten melden bij de RVA!
alice is offline   Met citaat antwoorden