Los bericht bekijken
Oud 20 november 2011, 12:49   #91
artisjok
Banneling
 
 
Geregistreerd: 9 februari 2008
Berichten: 32.057
Standaard

Citaat:
Oorspronkelijk geplaatst door artisjok Bekijk bericht
Het is net zoals bij gokken inperken.
Bij reguleren toestaan dat er reclame gemaakt wordt is een zeer slecht idee. Reclame is sowieso een slecht idee. Reclame is eenzijdige informatie tot regelrechte leugens ter promotie; terwijl we correcte en volledige informatie nodig hebben om een goede keuze te kunnen maken.



Neen, deze draad gaat over "er zijn intelligente druggebruikers", zoals je eerder zelf stelde.
http://forum.politics.be/showpost.ph...5&postcount=66

Het onderzoek doorbreekt wel het stigma over drugsgebruik(ers) dat bij velen leeft. (voor zover dat stigma niet vastgeroest is)
Citaat:
Oorspronkelijk geplaatst door eno2 Bekijk bericht
Neen, deze draad gaat over intelligente jongeren die nog geen druggebruikers zijn, maar die meer kans hebben om later druggebruiker te worden volgens een gevonden correlatie.

Ook zijn er veel intelligente stommekloten die hun intelligentie succesvol gebruiken om zeer efficiënt enorme stommiteiten te organiseren en uit te halen en te vertellen.
Waarom zouden er dan geen intelligente druggebruikers zijn?
Ik heb deze draad opgestart, ik mag daarbij toch wel bepalen waarover deze draad gaat.
Lees er de OP op na.

Is het verschil tussen reguleren en promoten nu al duidelijk?
p.s. Waarom laat je de link weg bij het citeren?
artisjok is offline   Met citaat antwoorden