Los bericht bekijken
Oud 23 november 2011, 21:16   #50
4x10E6
Eur. Commissievoorzitter
 
4x10E6's schermafbeelding
 
Geregistreerd: 26 september 2005
Berichten: 9.908
Standaard

Citaat:
Oorspronkelijk geplaatst door sjarel Bekijk bericht
Tuurlijk opdracht volbracht.
Tuurlijk hebben onderhandelingen meer om het lijf : onderhandelen. Dat mocht hij niet van EDR, euh... de koning. Tsjah, dan houdt het op eh.
Dus we zijn het er over eens dat BDW geen schuld treft aan de 500 dagen onderhandelen?

Maar euhm even iets anders : u vindt het waarschijnlijk ook niet erg dat er een Vlaamse minderheidsregering komt?
U vindt het ook logisch dat er een linkse regering komt terwijl er sec geteld een centrum-rechtse meerderheid is in België?
Ach geneuzel, meneer Dewever en zijn kornuiten verschuilen zich achter de koning wanneer hen dat goed uitkomt.

Ik vind het - in tegenstelling tot wat jij beweert over mij - hemeltergend dat er wellicht een vlaamse minderheidsregering komt; en neen ik vind het allesbehalve logisch dat er wellicht een regering komt die eerder centrum links geöriënteerd zal zijn. Hoe kom je erbij dat ik hier anders over denken zou?
__________________
Gecertificeerd trol en beëdigd chroniqueur van het post-flamingantisme ~ Laureaat Annual Global Trollathon, Fukunasi (JP), January 2016
Officieel biograaf van Melikan Kucam

#InDeWetStraatDansenDeDwergen #EsLebeZelzate
4x10E6 is offline