Los bericht bekijken
Oud 10 maart 2003, 19:52   #1
michr.oscoop
Parlementslid
 
Geregistreerd: 22 februari 2003
Locatie: rupelmonde
Berichten: 1.680
Standaard

Schietstand The Chapel in Sint Niklaas werd op instigatie van F. Willockx gesloten terwijl er NOOIT problemen in of rond zijn geweest.
Aanleiding is een artikel in het schandaalblad Humo waarin C. De Schutter vertelt dat hij vroeger(in 96)daar over de vloer kwam. Dat is dus al l�*ng geweten en nu ineens krijgt de politiek-correcte burgemeester van Sint Niklaas daar zogezegd weet van!
Nee het gaat hier over een hetze die links of groen-links voert tegen-legaal- privé wapenbezit-en gebruik. Dat ze dat dan ineens vlakaf zeggen en het afschaffen want dat is uiteindelijk hun bedoeling. Inbrekers en ramkrakers zullen bijzonder verheugd zijn over dit precedent.
Wat vinden jullie daarvan? Honderden gezagsgetrouwe burgers op kosten jagen voor allerlei attesten en dan de boel opdoeken op basis van een tijdschriftartikel!!
michr.oscoop is offline   Met citaat antwoorden