Los bericht bekijken
Oud 18 juli 2004, 16:38   #1
Groen Valkje
Banneling
 
 
Groen Valkje's schermafbeelding
 
Geregistreerd: 12 juni 2003
Berichten: 474
Standaard De Gucht minister Buitenlandse zaken

Karel De Gucht minister Buitenlandse Zaken - 18/07/2004
BRUSSEL - Deze namiddag is er een akkoord bereikt over een herschikking van de federale regering na het vertrek van Louis Michel naar de Europese Commissie en van een aantal andere ministers naar de gewest- of gemeenschapsregeringen. Persagentschap Belga heeft dat nieuws uit goede bron vernomen. Naar verluidt neemt VLD-voorzitter Karel De Gucht de portefeuille van Buitenlandse Zaken over.

Senaatsvoorzitter Armand De Decker krijgt Ontwikkelingshulp en Gisèle Mandeila (FDF) wordt staatssecretaris voor het Gezin. Didier Reynders (MR) neemt de functie van vice-premier en minister van Institutionele Hervormingen over van zijn partijgenoot Louis Michel.Freya Van den Bossche (SP.A) wordt minister van Werk, Renaat Landuyt (SP.A) krijgt Mobiliteit en Bruno Tobback (SP.A) Milieu. Els Van Weert (Spirit) wordt staatssecretaris van Administratieve Vereenvoudiging, Christian Dupont (PS) minister van Ambtenarenzaken en Sociale Integratie en Didier Donfut (PS) staatssecretaris voor Europese Zaken.

Premier Guy Verhofstadt gaat zondagavond om 20.30 uur op audiëntie bij de Koning. Daarna volgt een mededeling van het Paleis, zo meldt de woordvoerder van de eerste minister.Nadien volgt nog een mededeling van de premier over de voordracht van de Belgische kandidaat voor de Europese Commissie.

Laatst gewijzigd door Groen Valkje : 18 juli 2004 om 16:41.
Groen Valkje is offline   Met citaat antwoorden