Los bericht bekijken
Oud 19 juli 2004, 20:51   #28
de mestkever
Partijlid
 
de mestkever's schermafbeelding
 
Geregistreerd: 19 juli 2004
Locatie: Vlaanderen, Geraardsbergen
Berichten: 258
Standaard

Citaat:
Oorspronkelijk geplaatst door Raf
De katholieke kerk in Oostenrijk is dit weekeinde zwaar in opspraak gekomen nadat op een seminarie voor priesters in Sankt Poelten 40.000 pornofoto's en een aantal pornofilms zijn aangetroffen.
De onthullingen staan in de maandageditie van het tijdschrift Profil, dat zondag al een voorpublicatie van het "schandaal" bracht. De leider van het seminarie, Ulrich Kuechl, was eerder deze maand al gedwongen om ontslag te nemen nadat de eerste meldingen over een pornoschandaal, vermoedelijk inclusief kinderporno, waren opgedoken.

Seminarieleiders namen deel aan ‘sekspelletjes’ en lieten zich daarbij fotograferen. En er zouden ‘dronken orgieën in het seminariegebouw hebben plaatsgehad, waarbij men nazislogans zou gescandeerd hebben. De zaak kwam al een half jaar geleden aan het licht toen een computer in beslag werd genomen. Die bevatte voornamelijk sekspagina’s voor het grootste deel afkomstig uit Polen.
Op televisie bevestigde bisschop Krenn zondag dat hij foto's had gezien van seminarie-leiders in "compromitterende houdingen" met aspirant-priesters. De 68-jarige, als ultraconservatief dogmaticus bekend staande bisschop zei dat een en ander "niets met homoseksualiteit" had te maken, en enkel "jongensachtige schelmenstreken" waren.
Profil schrijft dat het schandaal werd blootgelegd door kerkfunctionarissen van Krenns diocese. Zij beschuldigen ook Krenn en hebben het Vaticaan reeds gevraagd om hem als bisschop af te zetten.

Bron: Pinkwave/Gazet Van Antwerpen/ De Morgen



"Jongensachtige schelmenstreken"??? Fraai volkje, die "hoeders van de waarheid"... Wordt het eens geen tijd dat heel die decadente en corrupte sekte voorgoed wordt opgerold?
Walgelijk zoiets. Het is geen wonder dat de mensen hun katholiek geloof verliezen. Zulke zogenaamde priesters moeten onmiddellijk ontslagen worden van hun ambt en men moet hen een uiterst zware sanctie opleggen.

Maar ondanks dit alles mag de mens zijn katholiek geloof niet opgeven, als hij dat nog heeft tenminste.
Daarom mag men zijn geloof in Christus en in God niet verliezen, want dat heeft er niets mee te maken.

Ik hoop ook, maar ik vrees van wel, dat dit topic niet opgestart is om ons eigen geloof af te breken en aan te tonen dat geloof larie en apekool is, ik hoop dat dit niet opgestart is om onderling ruzie te maken terwijl er ondertussen een veel groter gevaar oprijst: de islam.
de mestkever is offline   Met citaat antwoorden