12 december 2011, 01:40
|
#35
|
Secretaris-Generaal VN
Geregistreerd: 9 december 2010
Berichten: 36.784
|
Citaat:
Oorspronkelijk geplaatst door den dinges
Als we de Merkozy's laten doen wat zij willen gaat het inderdaad zo aflopen...
Wat de mensen eindelijk eens moeten beseffen is dat de enorme schulden NOOIT kunnen terugbetaald worden. Nu niet. Morgen niet. Zelfs niet binnen twee of drie generaties. Dus : de enige weg is de schuld doodgewon kwijtschelden. Voor alle landen. Of wensen jullie dat onze nakomelingen de volgende duizend jaar als slaven moeten werken om onze schuld af te betalen ? Zo gek ga je die niet krijgen hoor. Dus hak de knoop nu onmiddellijk door .
|
Citaat:
Oorspronkelijk geplaatst door den dinges
Je vergist je : een land is géén bedrijf. En de inwoners zijn geen werknemers. De staat is er ( zou er moeten zijn ) om het de inwoners zo goed mogelijk naar de zin te maken, niet om ze te dresseren om als slaven voor bankiers en grote corporaties te gaan werken.
Geld is enkel een middel, en geen doel. Een staat is géén privé-bedrijf dat op winstbejag uit is. Een staat moet niks opbrengen. Een staat moet voor zijn burgers zorgen.
|
Dikke 2 !
__________________
Citaat:
Oorspronkelijk geplaatst door Salah
Het zal weer het gekende Zonbron momentje zijn.
|
HIER
|
|
|