Citaat:
Oorspronkelijk geplaatst door Steben
Ik vind dat je mis bent. Ook liberalen zijn grotendeels keynesiaans, in die zin dat het handelen van de overheid doorslaggevend is in hun visie.
Tzijn geen echte "oostenrijkers" of libertariërs he?
|
Dat is juist de paradox. Ze zeggen allemaal graag dat ze rechts zijn in het Westen maar als er moeilijke beslissingen moeten genomen worden nemen ze maar gemakkelkijshalve linkse beslissingen.
Zie ook Paul De Grauwe die toch Keynesiaans geïnspireerd is in zijn papers hoewel hij ooit op een Open VLD lijst stond.
Hetzelfde kan je stellen bij Griekenland. Daar heeft uiteindelijk een links parlement gekozen om rechtse beslissingen te laten uitvoeren door een technocratisch kabinet.
Echte liberalen of libertijnen die het sociaal stelsel niet overeind willen houden halen hier inderdaad de kiesdrempel niet. De Decker roept wel dat hij Libertijn is maar dat is gewoon omdat Open VLD en de MR al een claim hadden op "liberaal".
__________________
Stemtip federaal: Partij Blanco. Minder parlementszetels !
Stemtip Vlaams: BBB. Boerburgerbelangen; respect voor Boer en Burger; uitlevering De Mier aan Erdogan.
Stemtip Europa: Vlaams Belang. Liever had ik op Viktor Orban kunnen stemmen.
Ooit was Bart De Wever de dikke steur die vol eitjes zat voor de N-VA; maar nu is hij verworden tot de vis de vijver levenloos maakt.