Citaat:
Oorspronkelijk geplaatst door artisjok
Neen, hoor.
Deze wet werd bedacht in 1991 Artikel 6 §1 van de wet van 19 juli 1991 betreffende de bevolkingsregisters en de identiteitskaarten bepaalt dat de gemeente identiteitskaarten uitreikt als bewijs van inschrijving in de bevolkingsregisters. Om je stelling te onderbouwen zouden we moeten weten welke wet (en uitzonderingen) ervoor golden.
Discriminatie is het maken van een onderscheid (in behandeling) zonder redelijke verantwoording.
Dat laatste deel vergeet jij, en is nochtans van cruciaal belang.
|
Dat laatste vergeet jij wanneer het u niet uitkomt...walgelijk hoe linkse dhimmituig steeds de seculiere uitbouw van de maatschappij wil ondermijnen...zum kotsen..
De wet in 1991 werd alleszins NIET veranderd om de kloosternonnen ter wille te zijn...dat is de drogreden die links gebruikt om hun schaamteloze hand- en spandiensten aan hun nieuwe kiezers te verdoezelen..