Los bericht bekijken
Oud 27 juli 2004, 07:50   #129
Peace
Europees Commissaris
 
Peace's schermafbeelding
 
Geregistreerd: 17 maart 2003
Berichten: 6.859
Standaard

Citaat:
Oorspronkelijk geplaatst door LA'er
Brazilië, het minst racistische land ter wereld en waar de integratie het best gelukt is (vooral dankzij Rio de janeiro)
Brazilië ?????????????

U bent misschien niet van deze planeet?

De oorspronkelijke bewoners van Brazilië zijn nagenoeg verdwenen (uitgeroeid). De negerslaven van voor 1888 staan nu nog steeds aan de onderzijde van de sociale ladder. Je zou kunnen zeggen "Hoe donkerder je huidskleur hoe lager je gemiddeld op de sociale ladder staat". De enigste vorm van integratie die Brazilië kent is misschien de "branqueamento". De verblanking door blanke immigranten. De Blanke bevolking staat, gelijk overal ter wereld gemiddeld dan ook in Brazilië veel hoger op sociale ladder dan de zwarte bevolking of de mulatten.

Als je over integratie in Brazilië spreekt moet je ook vooral de enorme massa straatkinderen niet vergeten die gewoon vrij wild voor iedereen zijn. Die groep staat totaal onderaan de sociale ladder en geniet totaal geen bescherming. Als meisje kun je zomaar door nagenoeg iedereen verkracht en zelf vermoord worden en de kans daarvoor gestraft te worden is uiterst miniem. Er bestaan zelf (para-militaire) groeperingen die jacht op deze vaak jonge diefjes maken en ze gewoon afschieten gelijk schadelijk wild.

Bedoel je dat dit een goed voorbeeld is van een land waarvan jij beweert dat het het minst racistische land is ???????????


__________________
SOCIALISTEN. DE PARTIJ VAN GEESTELIJK MINDER BEDEELDEN EN VREEMDELINGEN

Laatst gewijzigd door Peace : 27 juli 2004 om 07:56.
Peace is offline   Met citaat antwoorden