Los bericht bekijken
Oud 27 juli 2004, 19:33   #1
Volksstormer
Minister-President
 
Volksstormer's schermafbeelding
 
Geregistreerd: 22 februari 2003
Locatie: Dietsland-Europa
Berichten: 5.620
Standaard Homohuwelijk naar de prullenmand verwezen!

Nu het 'homohuwelijk' - ideetje van de groene marxist Mamère - in Frankrijk ongeldig is verklaard, hebben de twee flikkers in casu aangekondigd toch "met alle mogelijke middelen te zulllen trouwen".

Een mooi staaltje van gelijkheidswaanzin! In plaats van waardigheid te verdienen op grond van goed gedrag, moet men het maar 'pakken' als men het al niet krijgt onder de vorm van valse gelijkwaardigheid (UVRM, EVRM).

Een homohuwelijk is een profanisering van het enige ware huwelijk, dat tussen man en vrouw. Het heeft niet de minste maatschappelijke (meer)waarde. Het is tekenend voor onze beschaving die haar gezinnen, dus haar vruchtbaarheid en voortbestaan verwaarloost.

Voor homo's zit er maar één ding op: respect afdwingen door een bescheiden seksualiteit. Als de opzichtige parades, de vluggertjes, de poppers, het bare backing, aids en andere geslachtsziektes uit het 'milieu' zijn, kan men wel eens terugkomen op 'homorechten'.

Voor één keer dus: houzee voor de republikeinse waarden! 8)

Laatst gewijzigd door Volksstormer : 27 juli 2004 om 19:41.
Volksstormer is offline   Met citaat antwoorden